OK
Cookie information

Dette websted anvender cookies til at registrere, hvordan du og andre benytter hjemmesiden.
Disse oplysninger bruger vi bl.a. til at se, hvordan vi kan forbedre den for dig som bruger. Læs mere.

 

Oversigt over medarbejderne i Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.

 

Direktion     Sekretariat  
         
Astrid Birnbaum  

Birgitte Zmylon

Direktør   

Direktionssekretær 

2911 1720  

4355 3015

astrid.birnbaum@htf.dk  

htf@htf.dk

     
     
     
 
Økonomi og administration
         
Charlotte Formsgaard           Helle Ortvang 
Administrationschef   Regnskabsmedarbejder
4355 3011   4355 3014 
charlotte.formsgaard@htf.dk   heo@htf.dk
     
     
     
 
Tina Ørregaard   Sussie Thomsen
Regnskabsmedarbejder   Regnskabsmedarbejder
4355 3013   4355 3027
tina@htf.dk   sussie@htf.dk
     
     
     
 
Drift, projekter, units og energirådgivning   
 
        Uffe Schleiss           Tom Jensen 
Teknisk chef   Driftschef 
4355 3019    4355 3048
uffe.schleiss@htf.dk    tom@htf.dk 
     
     
     
         
       Morten Kusk Jensen           Mia Paasche
Driftsmester   Projektleder
4355 3020   Energikonsulent
morten.kusk@htf.dk    4355 3021
    mia.paasche@htf.dk
     
     
         
Jean Honoré           Bjarne Eilersen
Projektleder   Målerchef
Units og systemløsninger   4355 3018
4355 3022   bjarne.eilersen@htf.dk
jean@htf.dk    
     
     
         
        Jørgen Jensen            
Distributionschef    
4355 3017    
jorgen.jensen@htf.dk     
     
     
     
         
Michael Christiansen   Kurt Landorff
Fjernvarmetekniker   Fjernvarmetekniker
     
     
     
     
     
         
Henrik Saxbøl   Gert Køster
Fjernvarmetekniker   Fjernvarmetekniker
     
     
     
     
     
         
        Deiai Mohedeen            
Fjernvarmetekniker    
     
     
     
     
     
 
         
Sidst opdateret: Maj 2018      

Se dit forbrug
Se tidligere aflæsninger og oplysninger registreret på din måler, opgørelser, styringstabel m.v.
 
Info om fjernvarmearbejder
Her kan du følge renoveringer, opgravninger m.v.
 
Kontakt os
Åbningstider:
Mandag-Torsdag kl. 8:30-15:30.
Fredag kl. 8:30-12:30.
Telefon: 4355 3010
 
Nyt fjernvarmeanlæg?
Så vælg vores abonnementsordning, så klarer vi det hele!
Med abonnementsordningen får du hurtigt, nemt og billigt nyt fjernvarmeanlæg.
 
Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.
Malervej 7 A
DK-2630 Taastrup

Tel. 4355 3010

E-mail: htf@htf.dk