OK
Cookie information

Dette websted anvender cookies til at registrere, hvordan du og andre benytter hjemmesiden.
Disse oplysninger bruger vi bl.a. til at se, hvordan vi kan forbedre den for dig som bruger. Læs mere.

 

 

Repræsentantskab - Valggruppe 1, 2017-2019
     
Kjeld Espersen   Frank Hansen
Fredensvej 44   Vejleholmen 10
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 27 28 52 35   Tlf. 30 27 84 90
     
Erik Larsen   Svend Stennicke Larsen
Baunevej 78  

Lyngevej 34

2630 Taastrup   2640 Hedehusene
Tlf. 23 72 04 12   (tillige 1. suppleant til bestyrelsen)
    Tlf. 29 43 65 95
     
Søren Nielsen   Peter Sanderhoff
Østerparken 23   Budstikken 114
2630 Taastrup   2630 Taastrup
(tillige 2. suppleant til bestyrelsen)   Tlf. 60 84 06 64
Tlf. 61 60 47 23    
     
Rosa Væggemose    
Kongelysvej 87    
2640 Hedehusene    
Tlf. 25 25 29 49    
     
Repræsentantskab - Valggruppe 1, 2018-2020
     
Robert Ahe   Flemming Djurnø
Kirkeholmen 1   Højgårdstoften 52
2630 Taastrup   2630 Taastrup

(tillige 3. suppleant til bestyrelsen)

  Tlf. 43 99 10 12

Tlf. 25 14 16 21

   
     
Torben Hansen   Erling Joost
Havetoften 4A   Rødhøjgårdsvej 76
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 43 99 58 77   (tillige medlemsrevisor)
    Tlf. 40 82 98 50
     
Flemming Kjestrup   Bjarne Larsen
Slettetoften 51   Baunevej 90
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 40 95 40 99   24 77 44 17
     
Merete Lykke   Søren D. Sørensen
Østerparken 32   Budstikken 92
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 43 52 88 00   Tlf. 40 42 03 62 
     
Suppleanter - Valggruppe 1, 2018-2019
     
Erling R. Nielsen    Niels Bülow
Rødhøjgårdsvej 1    Budstikken 124
2630 Taastrup    2630 Taastrup
(1. suppleant)    (2. suppleant)
     
Repræsentantskab - Valggruppe 2, 2018-2020
     
Bjarne S. Hansen   Jørgen Jensen
Parkvej 79, 3.tv.   Frøvænget 26
2630 Taastrup   2630 Taastrup
(tillige bestyrelsesmedlem)   (tillige bestyrelsesmedlem)
Tlf. 43 71 19 61   Tlf. 51 51 03 01
     
Mogens Hamburger   John Heikendorf
Parkvej 113, 1.tv.   Spaden C 1, st.-1
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 61 34 25 34   (tillige personlig suppleant for Jørgen Jensen og medlemsrevisor)
    Tlf. 26 56 99 64
     
Knud Anker Iversen   Erik Larsen
Rønnevangshusene 29 st.th.   Taastrup Have 28, 2.th.
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 50 12 68 68   Tlf. 28 96 97 07
     
Ole Lorenzen   Claus Odgaard
Rønnevangshusene 59 st.th.   Niebuhr Gade 27, 1.th.
2630 Taastrup   2630 Taastrup
Tlf. 43 99 30 22   Tlf. 20 30 73 88
     
Poul Sørensen   Jens Wiinholt
Elme Allé 45   Roskildevej 354, 2.tv.
2630 Taastrup   2630 Taastrup
(tillige personlig suppleant for Bjarne S. Hansen)   Tlf. 40 48 18 67
Tlf. 22 12 88 66    
     
Suppleanter - Valggruppe 2, 2018-2020
     
Lars Mann Pedersen    Michael Riis Nyrand
Femkanten J1    Taastrupgårdsvej 131
2630 Taastrup    2630 Taastrup
(1. suppleant)    (2. suppleant)
          
Repræsentantskab - Valggruppe 3, 2017-2019
     
Jens Folmer Olsen   Michael Vestergaard
Parkvej 6   Nyhøjsvej 5
2630 Taastrup   2630 Taastrup
(tillige bestyrelsesmedlem)   (tillige bestyrelsesmedlem)
Tlf. 43 99 12 36   Tlf. 40 73 36 02
     
Ken Steen Nielsen    
Taastrup Hovedgade 62    
2630 Taastrup    
Tlf. 40 11 31 62    
     
Suppleanter - Valggruppe 3, 2017-2019
     
     
     
     
Sidst opdateret: Maj 2018    

Se dit forbrug
Se tidligere aflæsninger og oplysninger registreret på din måler, opgørelser, styringstabel m.v.
 
Info om fjernvarmearbejder
Her kan du følge renoveringer, opgravninger m.v.
 
Kontakt os
Åbningstider:
Mandag-Torsdag kl. 8:30-15:30.
Fredag kl. 8:30-12:30.
Telefon: 4355 3010
 
Nyt fjernvarmeanlæg?
Så vælg vores abonnementsordning, så klarer vi det hele!
Med abonnementsordningen får du hurtigt, nemt og billigt nyt fjernvarmeanlæg.
 
Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.
Malervej 7 A
DK-2630 Taastrup

Tel. 4355 3010

E-mail: htf@htf.dk