OK
Cookie information

Dette websted anvender cookies til at registrere, hvordan du og andre benytter hjemmesiden.
Disse oplysninger bruger vi bl.a. til at se, hvordan vi kan forbedre den for dig som bruger. Læs mere.

Medarbejdere

 

Oversigt over medarbejderne i Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.

 

Direktion

 

Thomas Hopp

Direktør

4355 3012

thomas@htf.dk 

 

Sekretariat

 

Birgitte Zmylon

Direktionssekretær

4355 3015

htf@htf.dk

 

 

 

 

Økonomi og administration

 

 

Allan Andersen

Økonomichef

4355 3011

allan.andersen@htf.dk 

 

 

 

Billede er på vej

Malene Dürr Laursen

Regnskabsansvarlig

4355 3039

malene@htf.dk 

 

 

   

Helle Ortvang

Regnskabsmedarbejder

4355 3014

heo@htf.dk 

Tina Ørregaard

Regnskabsmedarbejder

4355 3013

tina@htf.dk  

   

Dalia Warda

Regnskabsmedarbejder

4355 3025

dalia@htf.dk 

Sanaz Pourtiseh

Regnskabsmedarbejder

4355 3019

sanaz@htf.dk

 

Drift, projekter, units og energirådgivning   

 

Tom Jensen

Driftschef

4355 3048

tom@htf.dk 

 

Hasmik Margaryan

Anlægschef

4355 3031

hasmik@htf.dk 

   

 

Jørgen Jensen

Distributionschef

4355 3017

jorgen.jensen@htf.dk 

 

Bjarne Eilersen

Målerchef

4355 3018

bjarne.eilersen@htf.dk 

   

Jimmy Olsen

Driftsmester

4355 3020

jimmy@htf.dk 

Jakob Joensen

Driftsmester

4355 3036

jakob@htf.dk 

   

Jean Honoré

Projektleder

Units- og systemløsninger

4355 3022

jean@htf.dk 

Martin H.J. Larsen

Projektleder

4355 3016

martin.larsen@htf.dk 

   

Morten Engelbrecht

Projektleder

4355 3034

morten.e@htf.dk 

 

 

 

 

 

 

   

Michael Christiansen

Fjernvarmetekniker

   
  Frederik Rugaard
Chef for fjernkøling og overskudsvarme
4355 3024
frederik@htf.dk 
 
 
 
 
 
   

Lars Nielsen

Fjernvarmetekniker

   

Henrik Saxbøl

Fjernvarmetekniker

Gert Køster

Fjernvarmetekniker

 

André Markossian

Fjernvarmetekniker

Mikael Egegaard Pedersen

Fjernvarmetekniker

Jens Rosendal Hansen

Fjernvarmetekniker

 

 

 

 

 

Billede er på vej

Jimmi Harpsøe

Fjernvarmetekniker

       

 

Sidst opdateret: maj 2024

 


Se dit forbrug
Se tidligere aflæsninger og oplysninger registreret på din måler, opgørelser, styringstabel m.v.
 
Info om fjernvarmearbejder
Her kan du følge renoveringer, opgravninger m.v.
 
Kontakt os
Åbningstider:
Mandag-Torsdag kl. 9:00-15:30.
Fredag kl. 9:00-12:30.
Telefon: 4355 3010
 
Nyt fjernvarmeanlæg?
Så vælg vores abonnementsordning, så klarer vi det hele!
Med abonnementsordningen får du hurtigt, nemt og billigt nyt fjernvarmeanlæg.
 
Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.
Malervej 7 A
DK-2630 Taastrup

Tel. 4355 3010

E-mail: htf@htf.dk