OK
Cookie information

Dette websted anvender cookies til at registrere, hvordan du og andre benytter hjemmesiden.
Disse oplysninger bruger vi bl.a. til at se, hvordan vi kan forbedre den for dig som bruger. Læs mere.

Medarbejdere

 

Oversigt over medarbejderne i Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.

 

Direktion

 

Astrid Birnbaum

Direktør

2911 1720

astrid.birnbaum@htf.dk

 

Sekretariat

 

Birgitte Zmylon

Direktionssekretær

4355 3015

htf@htf.dk

 

 

 

 

Økonomi og administration

 

Charlotte Formsgaard

Administrationschef

4355 3011

charlotte.formsgaard@htf.dk

 

Helle Ortvang 

Regnskabsmedarbejder

4355 3014

heo@htf.dk

 

   

Tina Ørregaard

Regnskabsmedarbejder

4355 3013

tina@htf.dk

Dalia Warda

Regnskabsmedarbejder

4355 3025

dalia@htf.dk 

   
Billede er på vej

Sanaz Pourtiseh

Regnskabsmedarbejder

4355 3019

sanaz@htf.dk

 

 

 

 

 

 

Drift, projekter, units og energirådgivning   

 

Tom Jensen

Driftschef

4355 3048

tom@htf.dk 

Morten Kusk Jensen

Driftsmester

4355 3020

morten.kusk@htf.dk 

   

Jørgen Jensen

Distributionschef

4355 3017

jorgen.jensen@htf.dk 

 

Bjarne Eilersen

Målerchef

4355 3018

bjarne.eilersen@htf.dk 

   

Martin H.J. Larsen

Projektleder

4355 3016

martin.larsen@htf.dk 

Hasmik Margaryan

Projektleder

4355 3031

hasmik@htf.dk 

   

Jean Honoré

Projektleder

Units- og systemløsninger

4355 3022

jean@htf.dk 

Frederik Rugaard

Varmepumpespecialist

4355 3024

frederik@htf.dk 

   

Michael Christiansen

Fjernvarmetekniker

   

Kurt Landorff

Fjernvarmetekniker

   

Henrik Saxbøl

Fjernvarmetekniker

Gert Køster

Fjernvarmetekniker

 

   

André Markossian

Fjernvarmetekniker

Mikael Egegaard Pedersen

Fjernvarmetekniker


 

   

 

Sidst opdateret: Oktober 2022

 


Se dit forbrug
Se tidligere aflæsninger og oplysninger registreret på din måler, opgørelser, styringstabel m.v.
 
Info om fjernvarmearbejder
Her kan du følge renoveringer, opgravninger m.v.
 
Kontakt os
Åbningstider:
Mandag-Torsdag kl. 9:00-15:30.
Fredag kl. 9:00-12:30.
Telefon: 4355 3010
 
Nyt fjernvarmeanlæg?
Så vælg vores abonnementsordning, så klarer vi det hele!
Med abonnementsordningen får du hurtigt, nemt og billigt nyt fjernvarmeanlæg.
 
Høje Taastrup Fjernvarme a.m.b.a.
Malervej 7 A
DK-2630 Taastrup

Tel. 4355 3010

E-mail: htf@htf.dk